Правила обміну-повернення товарів

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом  «Про захист прав споживачів» . Ми пропонуємо вам більше 1500 популярних товарів для дому і саду, краси і побуту, туризму і відпочинку, для комфорту, для батьків і дітей. Купити будь-який з цих товарів ви можете за низькою ціною і з гарантією якості. Для того, щоб ви були задоволені своєю покупкою, ми пропонуємо вигідні умови і залишаємо за вами право повернути або обміняти товар, який вам не сподобався. Про умови повернення будемо розбиратися нижче.

 

Увага!

Якщо товар не виправдав ваші очікування, ви можете його повернути. До поверненню та обміну підлягають усі групи товарів належної якості. Повернення і обмін товарів можливий протягом  14 днів  після отримання товару покупцем. Зворотній доставка товарів  здійснюється за рахунок покупця. Товари неналежної якості поверненню-обміну не підлягають! 

 

Товар проходить три етапи перевірки:

1. Заводом виробником.

2. Нашим магазином при прийомі товару.

3. Покупцем при отриманні у відділенні транспортної компанії.

Ми не можемо гарантувати цілісність товару в процесі транспортування, у випадках пошкодження, або дисфункцій, при транспортуванні товар набуває статусу неналежної якості, такий товар не перевірений у відділенні транспортної компанії поверненню або обміну не підлягає!

Якщо після отримання посилки ви хочете обміняти товар на інший, або повернути витрачені кошти, вам необхідно написати лист на email нашого магазину rtx.com.ua@gmail.com , вказавши причину повернення, не забудьте вказати свої контактні дані та номер ТТН, за яким ви отримували товар.

Заявки на повернення-обмін розглядаються від 2 до 14 робочих днів,  після цього на ваш розсуд ми повернемо вам гроші на карту, або зробимо заміну. 

 

Умови обміну / повернення товару належної якості

  1. Всі претензії по товарах приймаються виключно в письмовому вигляді.

  2. Повернути можна тільки невикористані товари зі збереженою упаковкою.

  3. Оплата послуг по доставці повернення товару повністю лежить на покупцеві.

  4. Є документація, що підтверджує покупку в нашому інтернет-магазині.

 

Обмін неможливий, якщо

  1. Товар вже був у використанні і має сліди використання споживачем: подряпини, відколи, потертості, плями і т. П.
  2. Пошкоджений або втратив свої споживчі властивості, в неповній комплектації.
  3. Чи не збережений товарний вигляд покупки, відсутній початкова упаковка або вона пошкоджена (розірвана).

 

Відповідно до Закону  «Про захист прав споживачів» , компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному  Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну .

 

Гарантії, що ви отримаєте робочий товар

  • Працюємо з надійними постачальниками, які гарантують якість товарів, їх справність і відповідність характеристикам.
  • Перед відправкою вам, наші менеджери ретельно перевіряють замовлений товар на його справність і відсутність пошкоджень.
  • Ви самі перевіряєте товар при отриманні у відділенні пошти. Ви можете відмовитися від нього прямо на пошті, склавши акт повернення.

 

У нашому магазині ви можете купити оптом і в роздріб товари за мінімальними цінами. Якість продукції, швидкість доставки і рівень сервісу вас неодмінно порадують. Для замовлення дзвоніть нам або залишайте заявку через корзину.